Chefshop.sk zľavový kód

Potreby do kuchyne, jedálne aj na grilovanie a do vašej kúpeľne nájdete na Chefshop.sk. Vyberiete si tu panvice, hrnce, formy na pečenie a kuchynské náčinie. V jedálni využijete servírovacie misy, tácky, taniere, príbory a poháre. Aby ste mali v kuchyni vždy všetko potrebné, na Chefshop.sk si vyberiete aj kuchynské roboty, mixéry, hriankovače a kávovary. V záhrade si chutné jedlo pripravíte na grile, vybrať si môžete tiež nové ohnisko alebo pec na pizzu. Zľavové poukazy Chefshop.sk sa postarajú tiež o váš komfort v kúpeľni a obchod nezabúda ani na potreby pre domácich miláčikov, cestovanie, šport a voľný čas. Sortiment dopĺňa sedací a úložný nábytok, osvetlenie a dekorácie. Zľavy Chefshop.sk vám prinesú výhodnejšie ceny vybraných produktov v akcii a k vašej objednávke môžete získať tiež darček. 

Cashback zľava na Chefshop.sk 2.2 %

Okrem zľavových kódov je možné využiť aj cashback na Chefshop.sk vo výške 2.2 %.

Podobné kupóny a zľavy

Bezplatná doprava nad 40 € na Kitos.sk

Obchod Kitos.sk je vašim spoľahlivym miestom pre nákup kuchynských focal, dekoratu a čistiaceho tovaru. Využite zľavu na dopravu zdarma pri nákupe nad 40 €. Či už je tou potrebný hrniec, nože, utierky, obrusy alebo dekorácie, Kitos.sk to ponúka všetko. Najdite toto v názve SK Kitos.sk Bezplatná doprava nad 40€.

Ďalšie kupóny pre Kitos.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Príhláste sa k odberu noviniek v obchode Kitos.sk a získajte 10 % zľavu

Zľavu 10% získate prihlásením sa k odberu noviniek v obchode Kitos.sk specializované na pečenie, varenie, dekorácie a upratovanie. Znižte ceny s unikátnymi zľavami.

Ďalšie kupóny pre Kitos.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Ohodnoťte obchod Chefshop.sk

Hodnotenie
Chefshop.sk
Hodnotenie obchodu
Jazykové verzie obchodu
Ďalšie informácie
✂️ Počet kupónov a zliav: 0
⭐ Hodnotenie obchodu: 3.5/5
Kontakty
+421 232 195 526 [email protected] Chefshop.sk
Platobné možnosti
Dobierka
Online platba kartou
Doprava
PPL
Slovenská pošta
Slovak Parcel Service
Packeta
DPD