Ako to funguje?

Využite všetky výhody zľavových kupónov a spríjemnite si nakupovanie pre seba aj svoju peňaženku. Získajte rad zliav vďaka nášmu prvému zľavovému portálu v Českej republike, ktorý vám umožní nakupovať vo vybraných e-shopoch so ZĽAVOU!

Pre vaše pohodlie nám môžete zanechať e-mail a my vás budeme informovať o nových zľavách, ktoré pre vás pravidelne pripravujú naši partneri. Takto sa vždy dozviete o najnovších zľavách ako prví. Nákup môžete uskutočniť v samotnom e-shope.

Video pokyny:

 

 

 

  • Vyberiete si zľavový kupón z konkrétneho e-shopu, v ktorom chcete nakupovať,
  • Po kliknutí na kupón sa zobrazí popis kupónu, jeho hodnota a podmienky jeho uplatnenia. V spodnej časti kliknite na výraz ZOBRAZIŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN,
  • kód sa zobrazí v špeciálnom okne, skopírujte ho a vložte alebo skopírujte počas procesu platby na webovej stránke e-shopu v okne pre zadanie zľavy.

 

Zľavové kupóny, ktoré sú súčasťou stránky, sú odmenou pre zákazníkov, ktorí používajú stránku na nakupovanie online, tieto exkluzívne zľavy nie je možné použiť na nákupy v "kamenných obchodoch", tzv. offline nákupy.

Tip: pri nákupe na Kuponer.sk môžete využiť aj cashback a ďalšie zľavy

Každý zľavový kupón obsahuje hodnotu ZĽAVY, kategóriu, na ktorý druh tovaru ho možno použiť, a minimálnu hodnotu nákupu, ktorú musíte dosiahnuť, aby ste mohli zľavový kupón uplatniť.