eFitness.sk zľavový kód

Fitness vybavenie, športové potreby, športová výživa a zdravotné pomôcky — to všetko na vás čaká na eFitness.sk. V e-shope si prídu na svoje všetci tí, ktorí sa venujú fitness aj iným športom. Zľavové poukazy eFitness.sk sa postarajú o bežecké a crossové trenažéry, steppre, rotopédy, posilňovacie lavice a stroje. V ponuke obchodu si vyberiete tiež bazény, bicykle, potreby na box a člny. Deti poteší bohatá ponuka detských domčekov, šľapadiel, šmýkačiek, kolobežiek a skákacích hradov. Pre každého športovca sú dôležité aj kĺbová výživa, kreatíny, iontové a iné nápoje, aminokyseliny a ďalšie doplnky výživy. Sortiment obchodu dopĺňa vybavenie do školy. Nakupovať lacnejšie vám umožnia zľavy eFitness.sk v Mega výpredaji, zľavu si uplatnia aj držitelia karty ALIVE alebo ISIC. Využívať sa dá tiež doprava zadarmo pri objednávke od 100 €.

Podobné kupóny a zľavy

Získajte 40 % zľavu v obchode MyProtein.sk

Obtiahnite ponuku so 40 % znížením v obchode MyProtein.sk. Zakúpte doplnky ako proteíny, aminokyseliny, vitamíny a získajte aj fitness oblečenie s priamym úsporom. Uplatnite zľavný kód.

Ďalšie kupóny pre MyProtein.sk
Zobraziť kupón
Platnosť do 31. 12. 2023
kupón

Doprava zdarma pri nákupe nad 60 € na stránke Protein.sk

Ušetrite na doprave pri nákupe nad 60€ v e-shope Protein.sk. Ponúkajú široký výber doplnkov výživy, športové oblečenie a iné príslušenstvo.

Ďalšie kupóny pre Protein.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Zľava na doplnky výživy od fy Best Nutrition 1+1 zadarmo v obchode Protein.sk

V e-shope Protein.sk nájdete všetko pre športovcov a fanúšikov zdravej stravy. Ak si zakúpite doplnky výživy od firmy Best Nutrition, dostanete ďalší zadarmo. Určite nevynechajte túto skvelú ponuku.

Ďalšie kupóny pre Protein.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Získajte kredit 10 € v e-shope MyProtein.sk po odporúčaní priateľa

Získajte 10 € k voučeru vo vašom obľúbenom e-shope MyProtein.sk po tom, ako odporúčite tento obchod priateľovi, ktorý tu nakúpi za viac ako 40 €. Platí pre každý povolený nákup. Uskutočnite nákup a získajte tento vynikajúci výhodný patro priatelovi. Bez kupónového kódu.

Ďalšie kupóny pre MyProtein.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

MyProtein.sk Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

V obchode MyProtein.sk môžete teraz získať bezplatnú dopravu pri nákupe nad 60€. Exkluzívne látky a tipy pre vyvážený životný štýl čakajú!

Ďalšie kupóny pre MyProtein.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Ohodnoťte obchod eFitness.sk

Hodnotenie
eFitness.sk
Hodnotenie obchodu
Jazykové verzie obchodu
Ďalšie informácie
✂️ Počet kupónov a zliav: 0
⭐ Hodnotenie obchodu: 3.5/5
Kontakty
02/222 003 99 [email protected] eFitness.sk
Platobné možnosti
Bankový prevod
Dobierka
Nákup na splátky
Online platba kartou
PayPal
Platba na výdajnom mieste
Doprava
GLS
GLS Parcel Shop