Zafido.sk zľavový kód

Uplatnite si zľavové kupóny Zafido.sk a nakúpte lacnejšie potreby do vašej záhrady. Ponuka e-shopu zahŕňa hnojivá na trávnik a iné rastliny, trávne osivá, zeleninové, ovocné, bylinkové a iné semienka. Nechýbajú rozmetávadlá, sejačky, postrekovače, kvetináče, substráty, kompostéry a záhradné náradie. Zľavy Zafido.sk vám pomôžu aj s úpravou záhrady. Uplatniť si ich môžete na okrasné kamene a obrubníky. V sortimente nechýbajú potreby na vysádzanie stromov, obaly, hydroabsorbenty, mulčovacia kôra, mykorhizné huby a vyvýšené záhony. Na Zafido.sk vám ušetria aj zvýhodnené balíčky, doprava zadarmo sa dá získať na objednávky od 100 €. Vaša objednávka vám pritom bude odoslaná v čo najkrajšej dobe. 

Cashback zľava na Zafido.sk 3.9 %

Okrem zľavových kódov je možné využiť aj cashback na Zafido.sk vo výške 3.9 %.

Podobné kupóny a zľavy

Zľava 3 % v obchode Boel.sk. Získajte výnimočnú 3 % zľavu na všetky produkty v obchode Boel.sk pomocou tohto zľavového kódu

Vždy pripravení poskytnúť vás na obchod Boel.sk zľavový kód 3 %, docilite neuveriteľné úspory. Hniezdiace produkty od záhradnej techniky, až po drevo spracúvajúcim nástrojom. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť.

Ďalšie kupóny pre Boel.sk
Zobraziť kupón
Platnosť do 31. 12. 2023
kupón

Zľava 3 % na nákup v online obchode 4home.sk

V obchode 4home.sk získate pomocou zľavového kódu 3% zľavu na váš nákup. Využite široký výber bytového textilu, domácich spotrebičov, užitočných pomôcok a hračiek.

Ďalšie kupóny pre 4home.sk
Zobraziť kupón
Platnosť do 31. 12. 2023
kupón

Zľava 3 € na nákupy v obchode 4home.sk

Na 4home.sk si môžete kúpiť bytový textil a domáce spotrebiče s kódom pre 3€ zľavu. Tento obchod ponúka aj ďalšie užitočné produkty za skvelé ceny.

Ďalšie kupóny pre 4home.sk
Zobraziť kupón
Platnosť do 31. 12. 2023
kupón

Eshopist.sk zľava 5 % na všetky produkty

Zľava 5% u Eshopist.sk. Usporite na nábytku a doplnkoch do domácnosti, voľnom čase, fitnes zariadeniach, a domácich potrebách. Neplatí vo vzťahu na iné akcie.

Ďalšie kupóny pre Eshopist.sk
Zobraziť kupón
Platí neobmedzene
kupón

Doprava zdarma pri nakupe nad 1 000 € v obchode Eshopist.sk

V obchode Eshopist.sk, kde nájdete bohatú ponuku pre domácnosť, záhradu a voľný čas, teraz získate dopravu zdarma pri nákupe nad 1000 €. Prenášajte kancelársky nábytok, posilňovacie stroje, grily a iné bez dopravných nákladov.

Ďalšie kupóny pre Eshopist.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Ohodnoťte obchod Zafido.sk

Hodnotenie
Zafido.sk
Hodnotenie obchodu
Jazykové verzie obchodu
Ďalšie informácie
✂️ Počet kupónov a zliav: 0
⭐ Hodnotenie obchodu: 4/5
Kontakty
+420 723 629 675 [email protected] Zafido
Platobné možnosti
Bankový prevod
Dobierka
Platba na výdajnom mieste
Rýchly bankový prevod
Doprava
DPD
Osobný odber