Kiehls.sk zľavový kód

Už viac ako 170 rokov sa značka Kiehls stará o zdravie pleti a vlasov mužov i žien. Zľavové kupóny Kiehls.sk vás potešia ponukou kvalitnej prírodnej kozmetiky. V sortimente si vyberiete toniká, očné krémy, pleťové séra, oleje, krémy a masky, dermo kozmetiku, prípravky s UV ochranou a na pery. Pre mužov ponúka značka kozmetiku na čistenie pleti, hydratáciu, oči a pery. Značka myslí aj na starostlivosť o telo a ruky — k dispozícii sú mydlá, peelingy a vône. Krásny vzhľad vašim vlasom dodajú šampóny, kondicionéry a prípravky na styling. Hľadáte možnosť, ako nakúpiť kvalitu a ušetriť? Prezrite si špeciálnu ponuku akciových produktov, na ktoré sa vzťahujú zľavy Kiehls.sk. Ušetriť sa dá tiež kúpou setu, ku každej objednávke si môžete vybrať ako darček vzorky produktov zadarmo. Doprava je vždy automaticky bezplatná. 

Zľavy na Kiehls.sk, ktoré už neplatia

Zľava na nakupovanie v Kiehls.sk s bezplatnou dopravou

Povrchová značka Kiehls skutočné zľavy na nakupovanie. Univerzálne najmä pre mužov a ženy, kvalitné surovinové kozmetiky. Doprava zdarma v Kiehls.sk.

Zobraziť zľavu
Platnosť do 29. 11. 2023

Zľava 25 percent pre nákup nad 40 eur v obchode Kiehls.sk

Obchod Kiehls.sk ponúka zľavu 25% pri nákupe za viac ako 40 eur. Užite si pri nákupe kvalitnej prírodnej kozmetiky a produktov pre starostlivosť o pleť a vlasy.

Zobraziť zľavu
Platnosť do 29. 11. 2023

Podobné kupóny a zľavy

Zľavnená doprava za 3,5 € pre obchod Bioflame.sk

Obchod Bioflame.sk ponúka zľavnenú dopravu za 3,5 € pre balíky až do váhy 15 kg. Využite možnosť odberu na výdajacích miestach Packeta a neplaťte viac za čo sa oplatí. Zľavy Bioflame.sk vás potešia neustále.

Ďalšie kupóny pre Bioflame.sk
Zobraziť zľavu
Platnosť do 31. 12. 2024
Zľava

Zľava 3 € na nákup v e-shope Bionatural.sk

Popis obchodu: Zažite skutočný prírodný pocit s produktami od Bionatural.sk, ponúkajúcimi ekologické suroviny a prírodné šampóny na vlasy. Informácie o zľave: Ušetrite 3€ na svojom nákupe pri použití tohto kódu zľavy v Bionatural.sk. Bionatural.sk je obchod, ktorý súčasne chráni váš rozpočet a životné prostredie.

Ďalšie kupóny pre Bionatural.sk
Zobraziť kupón
Platí neobmedzene
kupón

5 € zľava na nákup v obchode Bionatural.sk

Obchod Bionatural.sk ponúka široký sortiment prírodných produktov. Použite zľavový kód na 5€ zľavu a výhodnejšie nakupujte produkty v obchode s prírodnými produktmi.

Ďalšie kupóny pre Bionatural.sk
Zobraziť kupón
Platí neobmedzene
kupón

Nad 60 € nakup spojený z dopravou zdarma v Bioruza.sk

Popis obchodu: Pri nákupe na Bioruza.sk, prírodnej kozmetike a doplnkoch výživy, ak prekročíte sumu 60€, dostanete dopravu zdarma. Mimoriadne sa to oplatí pri nakupovaní šampónov, krémovagaspečí Internet pharmacy. To platí pre celý sortiment e-shopu. Môžete si vybrať aj prírodné menu na lýbu čistiťch vodu, kožu a vlasy, potraviny pre deti alebo prípravky na pranie a upratovanie.

Ďalšie kupóny pre Bioruza.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Bionatural.sk, Zľava na dopravu zdarma nad 60 €

Pri nákupe nad 60 € v obchode Bionatural.sk získate dopravu úplne zadarmo. Prírodné produkty nakúpite bez dodatočných poplatkov za prepravu.

Ďalšie kupóny pre Bionatural.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Ohodnoťte obchod Kiehls.sk

Hodnotenie
Kiehls.sk
Hodnotenie obchodu
Ďalšie informácie
✂️ Počet kupónov a zliav: 0
⭐ Hodnotenie obchodu: 4/5
Kontakty
+420 255 719 819 [email protected] Kiehl's
Platobné možnosti
Dobierka
Rýchly bankový prevod
Doprava
Slovenská pošta
Slovak Parcel Service