Koberce.sk zľavový kód

Jedinečné dizajny, ktoré osviežia vzhľad každej miestnosti, nájdete na Koberce.sk. V ponuke e-shopu si môžete vybrať metrážne a kusové koberce vždy výhodne, ak využijete zľavové kupóny Koberce.sk. Sortiment je naozaj bohatý a ulahodí každému vkusu. Aký koberec hľadáte? Je to moderný, klasický, jednofarebný, detský, shaggy, vlnený alebo tkaný koberec? Na Koberce.sk môžete vyhľadávať aj podľa určenia do jednotlivých miestností a nechýbajú ani luxusné koberce a umelá tráva. Ak ste fanúšikom klasiky, nezabudnite si prezrieť tiež behúne, ktoré sú k dispozícii tiež s protišmykovým podkladom. Pestrý výber dopĺňajú podlahy, doplnky do domácnosti, matrace a záclony, objednať sa dá aj pokládka. Obchod nezabúda ani na výhodné ponuky pre zákazníkov, na ktoré sa vzťahujú aktuálne zľavy Koberce.sk, využívať sa dá doprava zadarmo od 50 €. Tovar sa dá vrátiť až do 365 dní. 

Cashback zľava na Koberce.sk 2.8 %

Okrem zľavových kódov je možné využiť aj cashback na Koberce.sk vo výške 2.8 %.

Zľavy na Koberce.sk, ktoré už neplatia

Bezplatná doprava na Koberce.sk pri nákupe nad 100 €

V obchode SHOP_NAME off_AR->___%___5bbe10e337060ad Získajte bezplatnú dopravu na Koberce.sk. Ak realizujete nákup nad 100 €, nedostanete len kvalitné a jedinečné dizajny, ale aj úsporu na poštovnom.…

Zobraziť zľavu
Platnosť do 26. 11. 2023

Podobné kupóny a zľavy

Nadobudnite produkty zľavou z obchodu Houseland.sk a užite si dopravu zdarma pri nákupe nad 100 €

Popis zľavy: Kúpte kvalitný nábytok, svietidlá a doplnky z Houseland.sk a užite si bezplatnú dopravu pri nákupe nad 100 €. Akcia sa vzťahuje na všetky produkty obchodu.

Ďalšie kupóny pre Houseland.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Ohodnoťte obchod Koberce.sk

Hodnotenie
Koberce.sk
Hodnotenie obchodu
Ďalšie informácie
✂️ Počet kupónov a zliav: 0
⭐ Hodnotenie obchodu: 4/5
Kontakty
+421 918 888 515 [email protected] koberce.sk
Platobné možnosti
Bankový prevod
Dobierka
Online platba kartou
Rýchly bankový prevod
Doprava
GLS
Toptrans