Zaclony.sk zľavový kód

Osobitý vzhľad dodajú každej miestnosti záclony a závesy. Vyberte niečo pre seba aj vy a ušetrite so zľavami Zaclony.sk. Zľavové kupóny Zaclony.sk vám odhalia bohatú ponuku dlhých, krátkych a vitrážkových záclon, k dispozícii sú tiež hotové záclony. Vaše okná môžu zdobiť nové jednofarebné alebo vzorované závesy. K dispozícii sú zatemňovacie aj dekoračné. Vybrať si môžete tiež závesné systémy, ako sú garníže a koľajnice. Aby ste boli s dizajnom každej miestnosti dokonale spokojní, na Koberce.sk nájdete bytový textil a doplnky. Čo práve potrebujete? Sú to uteráky, osušky, obrusy, posteľná bielizeň, obliečky na dekoračné vankúše či predložky do kúpeľne? Zľavy Zaclony.sk myslia aj na podlahu, na ktorú môžete položiť nový koberec. Možnosti šetrenia pri nákupe sa týkajú aj dopravy od 100 €, k dispozícii je výber produktov za znížené ceny vo výpredaji. 

Cashback zľava na Zaclony.sk 2.8 %

Okrem zľavových kódov je možné využiť aj cashback na Zaclony.sk vo výške 2.8 %.

Zľavy na Zaclony.sk, ktoré už neplatia

Doprava zdarma pre objednávky nad 100 € v obchode Zaclony.sk

V obchode Zaclony.sk môžete nájsť širokú škálu záclon a doplnkov pre váš domov a zabezpečite si aj doručenie zadarmo pre všetky objednávky s hodnotou vyššou ako 100 €.

Zobraziť zľavu
Platnosť do 26. 11. 2023

Výsledok: Zaclony.sk ponúka zľavu 10 % na celý sortiment

The general implicit transformation for translating English discount information into Slovenština language: Shop description: Prízemný obchod SHOP_NAME ponúka širokú škálu dlhých, krátkych a…

Zobraziť kupón
Platnosť do 26. 11. 2023

Podobné kupóny a zľavy

Nadobudnite produkty zľavou z obchodu Houseland.sk a užite si dopravu zdarma pri nákupe nad 100 €

Popis zľavy: Kúpte kvalitný nábytok, svietidlá a doplnky z Houseland.sk a užite si bezplatnú dopravu pri nákupe nad 100 €. Akcia sa vzťahuje na všetky produkty obchodu.

Ďalšie kupóny pre Houseland.sk
Zobraziť zľavu
Platí neobmedzene
Zľava

Ohodnoťte obchod Zaclony.sk

Hodnotenie
Zaclony.sk
Hodnotenie obchodu
Ďalšie informácie
✂️ Počet kupónov a zliav: 0
⭐ Hodnotenie obchodu: 3.5/5
Kontakty
+421 55/729 27 22 [email protected] zaclony.sk
Platobné možnosti
Bankový prevod
Dobierka
Online platba kartou
Rýchly bankový prevod
Doprava
GLS
Gebrüder Weiss